Vertikalios žaliuzės

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Tai vienas geriausių langų uždengimų būdų, siekiant visapusiškos šviesos kontrolės – uždengiant lango tiek, kiek norisi. 

Vertikalios žaliuzės idealiai tinka dideliems langams ar net slankiojančioms durims. Be to, vertikalias žaliuzes galima pritaikyti netradiciniams langams: trikampiams, trapeciniams ar palėpiniams, kurių viršutinė dalis nėra horizontali. 

Būtent dėl universalumo, funkcionalumo ir lengvo šviesos reguliavimo, vertikalios žaliuzės yra mėgstamos ne tik privačiuose namuose, bet ir biuruose. 

Vertikalios žaliuzės – praktiškas sprendimas tiems, kurie mėgsta dažnus pokyčius. Norint atnaujinti kambario interjerą, galima tiesiog pakeisti pabodusį žaliuzių audinį, kuris sudaro trečdalį langų uždengimo kainos. 

Pats patvariausias vertikalių žaliuzių variantas – plastikinės žaliuzės, kurių juostos nesideformuoja esant aukštai temperatūrai, nebijo drėgmės, netraukia prie audinio dulkių, taip pat neįsigeria kvapai, o nuvalyti galima tiesiog drėgna šluoste. Šios žaliuzės puikiai tinka virtuvei, vonios kambariui ar balkonui.