Romanetės

Tai nuostabus langų uždengimo būdas, atėjęs pas mus iš senovės Romos. Tinka visoms patalpoms: svetainėms, miegamiesiems, vaikų kambariams, virtuvėms ir netgi įstiklintuose balkonuose. Romanetės tokios paprastos, jų pakėlimo ir nuleidimo mechanizmas toks nesudėtingas, kad norint galima ir patiems namuose pasisiūti. Bet kam siūti, kai tikrai už protingą kainą galima įsigyti „Regilos“ salonuose.

Romanetės namuose sukuria ne tik savitą Viduržemio jūros stilių, bet ir labai praktišką aplinką. Šie elegantiški langų uždengimainereikalauja kokio nors ypatingo baldų sustatymo, nevagia kambario erdvės, jų nekliudys namuose bėgiojantys augintiniai ir maži vaikai. Skoningai priderintos prie interjero spalvų, romanetės kartais atrodo gražiau nei  prabangios užuolaidos. Tiek iš vidaus, tiek iš išorės Jūsų langai atrodys išskirtinai. Šis langų dekoras turi vienintelį trūkumą – pripuolus prie lango jo staiga neatlaposi. Teks romanetę elegantiškai pakelti iki viršaus ir tik tada atidaryti langą. Aristokratiškas puošybos elementas reikalauja atitinkamo elgesio.

KUO DAR YPATINGOS ROMANETĖS?

Romanetes galima įvairiai drapiruoti, audinį pakeliančios virvutės gali suteikti papildomo žavesio. Jūsų skoniui – įvairių modelių romanetės: klasikinės, bekarkasės, kaskadinės. Gausus spalvų ir audinių pasirinkimas – vienspalvės ir spalvotos, iš lengvo permatomo ir sunkesnio pritemdančio audinio. Praktiškos romanetės harmoningai susilieja su įvairaus stiliaus interjeru: klasikiniu, skandinavišku, Provanso ir moderno. Be to, jos visada atrodys švarios ir tvarkingos, kadangi visai paprastai nuimamos, lengvai skalbiamos ir be problemų išlyginamos.

Rasta 110 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 110 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-12 iš 110 prekės(-ių)