Filtruoti pagal

Raštas

Nepralaidūs šviesai

Spalvų grupė

Romanečių tipas

Romanetės

Rasta 72 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 72 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-36 iš 72 prekės(-ių)

Romanečių privalumai:

  • Siuvamos iš įvairių audinių, todėl gali būti plačiai pritaikomos.
  • Universalus langų dekoras. Puošniau už roletus, bet užima mažiau vietos nei užuolaidos.
  • Tai puiki užuolaidų alternatyva tiems, kas turi augintinių ar mažų vaikų.
  • Lengva ir paprasta prižiūrėti bei valyti.
  • Atitraukus langą, romanetės dailiai susisluoksniuoja ir vizualiai primena užuolaidą. Taigi – tampa kambario puošmena.

Romanetės puikiai pakeis užuolaidas

Romanetės dažnai tampa tarpiniu pasirinkimu tarp roletų ir užuolaidų. Nors romanetės dažnai yra puošnesnės už roletus, tačiau jos – kiek praktiškesnės už užuolaidas. Romanetės miegamajame, prieškambaryje, virtuvėje puikiai pakeis užuolaidas. Romanetės gali būti įvairių tipų: dieninės, naktinės, diena naktis romanetės, t. y. dvigubos – ir su dieniniu, ir naktiniu audiniu. 

Užuolaidos, romanetės ar roletai?

Romanetės tinka visiems namų kambariams, platus audinių pasirinkimas jas leidžia priderinti įvairiuose interjeruose. Todėl pasirinkimas, ką pirkti, dažniausiai priklauso grynai nuo jūsų asmeninio skonio. Štai dar kelios priežastys, kodėl mūsų klientai renkasi romanetes:

- Romanetė virtuvėje atrodo puikiai, tačiau yra praktiškesnis pasirinkimas nei užuolaidos.

- Romanetės nesiekia žemės, todėl yra geras pasirinkimas turintiems gyvūnų ar mažų vaikų.

- Romanetės (kitaip nei roletai) nedengia palangės, todėl ant jos gali augti gėlės net ir tada, kai romanetės yra užtrauktos.

- Romanečių siuvimas leidžia pasirinkti įvairius dizainus, pavyzdžiui, romanetės apačios apdailą ir taip sukurti savitą interjerą.

- Dieninės romanetės gali būti derinamos su naktinėmis užuolaidomis, taip sukuriant unikalų savo namų stilių.

- Romanetės miegamajame – praktiškas ir stilingas pasirinkimas.

- Romanetės kaina – geresnė nei prabangių užuolaidų, o šios taip pat yra puošnus pasirinkimas.

- Užsisakyti romanetes internetu – itin paprasta!

Dvigubos romanetės arba diena naktis romanetės

Romanetės kaina priklauso nuo daugelio faktorių. Vienas jų – romanetės tipas. Įprastos romanetės yra siuvamos iš vienos pasirinktos medžiagos (dieninės ar naktinės). Tačiau pastaruoju metu populiarėja ir dvigubos romanetės arba diena naktis romanetės. Dvigubos romanetės yra siuvamos iš dviejų audinių, kurie yra valdomi atskirai. Vienas audinys – dieninis, kitas naktinis. Galima nuleisti juos abu ar tik vieną ir taip pritemdyti kambarį tiek, kiek norisi. Diena naktis romanetės – itin praktiškas pasirinkimas tuose kambariuose, kur leidžiate daug laiko: virtuvėje, darbo ar vaikų kambariuose. Dieną plona medžiaga įleis saulės šviesą, bet užstos nuo smalsių praeivių žvilgsnių, o naktį galėsite nuleisti naktinę romanetę ir būsite tikri, jog niekas nežvilgčioja per langą. Romanetės internetu – puikus pasirinkimas, jei norite apžiūrėti visus variantus neišeidami iš namų!

Prabangios romanetės ar paprastos?

Storesnių medžiagų ir įmantresnių raštų prabangios romanetės, dažniausiai, yra pasirenkamos svetainių, miegamųjų, svečių kambarių interjerams kurti. Norint sukurti prabangos įspūdį, galima pasirinkti ir nelygų apsiuvimą romanetės apačioje – pavyzdžiui, medžiagą kirpti su bangele ar net jūsų pasirinkta forma. Toks romanetės užbaigimas jai suteiks išskirtinumo ir atkreips kiekvieno svečio akį. Romanetės virtuvei dažnai pasirenkamos kuklesnės,  paprastesnio dizaino, dažnai – tik dieninės romanetės. Norint namuose išlaikyti vienodą stilių, galima rinktis tą patį audinį, bet skirtingai apsiūti romanečių apačią. Ten, kur laiką leidžiate tik dieną (pavyzdžiui, darbo kambaryje), galite rinktis kabinti tik dienines romanetes. O svetainėje, miegamajame – ir naktines, ir dienines romanetes.

Romanečių siuvimas ir romanetės internetu – patogu ir paprasta

Jei jau išsirinkote norimą romanečių tipą ir audinius – tiesiog užsisakykite norimas romanetes internetu ir mes jums atvešime pasiūtas romanetes į jūsų naujus ar atnaujinamus namus. Užuolaidos, romanetės, žaliuzės, roletai – viską galite pirkti mūsų el. parduotuvėje, todėl čia vienu kartu galėsite įsigyti visko, ko reikia namamas įrengti! Romanetės virtuvei, miegamajam, vaikų kambariui – siūlome rinktis iš keliasdešimt audinių, taigi mūsų e. parduotuvėje už gerą kainą rasite ir prabangių, elegantiškų romanečių ir žaismingų, spalvotų audinių vaikų kambariui.