Elektroninis užsakymas

- Svetainės www.regila.lt lankytojai turi galimybę internetu įsigyti gaminius. Įsigyjant gaminius, būtina teisingai užpildyti kontaktinę informaciją - nurodytu adresu bus išsiųstas užsakytas gaminys. Šį gaminį reikia tinkamai priimti užsakymo metu nurodytu adresu.

- Gaminių grąžinimo atveju (jei užsakymo neįmanoma įvykdyti dėl techninių ar medžiagų savybių, gražinimą paveda UAB "Regila") pirkėjas turi pateikti asmens dokumentą - duomenys jame turi sutapti su duomenimis, nurodytais su duomenimis užsakymo formoje.

Pagrindinė informacija

Norėdami su mumis susisiekti, rašykite el. pašto adresu info@regila.lt arba skambinkite:
+37044850660

· UAB "Regila" yra tik tarpininkas tarp pirkėjų ir gamintojo, todėl neatsako už gaminių kokybę.

· Gaminiai nėra keičiami ir pinigai už gaminius nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai užsakymas atšaukiamas arba keičiamas; grąžinimas vykdomas gamintojo nustatyta tvarka).

· UAB „Regila“ vykdo prekybą gaminiais, paslaugoms, kuriuos gamina tretieji asmenys, todėl nenustato trečiųjų asmenų teikiamų paslaugų kainų, paslaugų teikimo sąlygų, jų reklamos turinio bei bet kokių kitų tokias paslaugas apibūdinančių kriterijų ir nėra atsakinga už tokių paslaugų suteikimą, jų kokybę bei turinį.

· UAB "Regila" informaciją apie gaminių kainas, jiems taikomus papildomus mokesčius ir kitas atsiskaitymo sąlygas pateikia interneto svetainėje www.regila.lt arba tiesiogiai susisiekus su bendrove.

· UAB „Regila“ taip pat turi teisę teikti bet kokias kitas papildomai mokamas paslaugas ir rinkti kitus mokesčius už paslaugas, kurių teikimas yra apmokestinamas mokesčiais. Prieš gaudamas tokias paslaugas asmuo yra informuojamas apie atitinkamos paslaugos papildomą apmokestinimą ir/ar paslaugos suteikimui taikomą mokestį ir jo dydį.

· UAB "Regila" suteikia galimybę pasirinkti šią papildomą paslaugą: perkant gaminius internetu ir neturint galimybės jų priimti, galima gaminius atsiimti prekybos vietose. Taip pat, galima pasirinkti siuntimą registruotu paštu (tik Lietuvoje, paslaugos kaina priklauso nuo gaminių dydžio ir svorio). Užsakant gaminių siuntimą registruotu paštu, būtina teisingai nurodyti gavėjo vardą, pavardę, adresą, kontaktinį telefoną ir el. pašto adresą.

· Pirkdami gaminius internetu www.regila.lt, galite atsiskaityti SEB, Swedbank, DNB, Nordea bei Šiaulių bankų internetinės bankininkystės sistemomis bei kreditinėmis kortelėmis. Dėl techninių kliūčių ar atsiradus kitoms svarbioms aplinkybėms, atsiskaitymo būdai gali būti keičiami ar ribojami.

· Dėl nuolaidos taikymo informuokite pardavėją prieš pirkdami gaminius. Norėdami įsigyti gaminius su nuolaida internetu, privalote pasirinkti atitinkamą gaminio kainą su nuolaida.

· Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą, kreipkitės el. paštu: saskaitos@regila.lt

· UAB "Regila" prekybos salonuose galite atsiskaityti grynaisiais pinigais.

· Karštis ir netinkamos laikymo sąlygos gali sugadinti gaminius.

Gaminių grąžinimas

Gaminiai yra keičiami ir atgal grąžinami pagal tvarką, kurią nustatė Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 ir pakeista 2014 m. liepos 22 d. nutarimu nauja redakcija „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo".   

Kadangi kiekvienas gaminys yra gaminamas pagal pirkėjo pateiktus matmenis ir iš pirkėjo pasirinktų audinių, bei pagal nurodytą komplektaciją, todėl kiekvieną kartą prieš perkant gaminius apsvarstykite, ar galėsite panaudoti gaminį ir kokio kiekio bei rūšių gaminių Jums reikia. UAB "Regila", vadovaudamasi minėtomis taisyklėmis neatsako, jei gaminys ar jo dalys dėl trečiųjų asmenų kaltės buvo sugadintos po tinkamo prekių priėmimo ir dėl to prarado savo funkcionalumą.

Išimtis yra taikoma, kai gaminys yra pagamintas iš brokuotų medžiagų. Dėl prekės grąžinimo kreipkitės į info@regila.lt arba skambinkite:

+37044850660

Ginčų sprendimo tvarka

Visi ginčai su REGILA.LT sprendžiami derybų būdu. Jei derybomis nepavyksta išspręsti kilusių ginčų, jie yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose, vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais.
Ginčus su vartotojais neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.

Prašymą/skundą dėl mūsų tinklapyje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt,

tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt,

jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665)

ar užpildyti prašymą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Internetinės parduotuvės www.regila.lt naudojimosi taisyklės

Baigiamosios nuostatos

Visus raštus, pranešimus ir kitus dokumentus Šalys viena kitai įsipareigoja siųsti elektroniniu paštu arba pateikti raštu, kai tai būtina Sutartyje nurodytais atvejais. Pirkėjo rekvizitai pateikiami užsakymo anketoje.

Dėl naudojamų kompiuterių monitorių techninių savybių, www.regila.lt pateikiamų gaminių atspalvis ir pirkėjo įgyto gaminio atspalvis gali nežymiai skirtis.