Paslaugos

Konsultavimas

Nusibodo seni langų uždengimai ir ruošiatės įsirengti naujus? Neapsisprendžiate, kas geriau: roletai, žaliuzės, romanetės ar tiesiog užuolaidos? Atvykite į „Regilos“ saloną ir mūsų konsultantai padės Jums apsispręsti. Jei neturite laiko, konsultantai atvyks į Jūsų namus, biurą ar įstaigą, atsiveš gaminių pavyzdžių ir audinių katalogus. Vietoje viskas geriau matyti. Langų matavimai, būsimų uždengimų projektavimas ir sąmatos parengimas – nemokamai.

Remontas

Savo gaminiams suteikiame garantiją. Tai reiškia, kad dirbame atsakingai ir profesionaliai. Bet jei jau taip nutiktų, kad atsiras gedimas – užstrigs roleto ar žaliuzės grandinėlė,  susibanguos audinys arba suges sukimo mechanizmas, - remontas Jums taip pat nekainuos.

Jei gaminius pirkote ne pas mus ir garantinio remonto Jums neprižadėjo, „Regilos“ meistrai pagelbės Jums bėdoje. Pas mus galėsite visai pigiai įsigyti atsarginių detalių. Jei sumanysite pasikeisti romanetės audinį, susiaurinti ar kitaip rekonstruoti lango uždengimo mechanizmą, mūsų meistrų paslauga tikrai nepasirodys per brangi.

 Atsiskaitymas

Mūsų salonuose už paslaugas galima atsiskaityti grynais pinigais, banko pavedimu, išrašant sąskaitą-faktūrą. Pirkėjų patogumui – galimybė pirkti išsimokėtinai (Šiaulių banko lizingas).