1. Kiek trunka užuolaidų pristatymas?

Mūsų siūlomi audiniai jau yra sandėlyje, taigi pats pasiuvimas, priklausomai nuo sezono, užtrunka apie tris savaites. Jei jūs išsirinksite audinį iš paletės, gali papildomai tekti palaukti dar mėnesį, kol audinys bus pristatytas į mūsų sandėlį.

2. Kokios užuolaidos yra populiariausios šiais metais?

Šiais metais populiariausios užuolaidos yra tos, kurios "šluoja" grindis ir sukuria prabangos, jaukumo įspūdį. Ilgos užuolaidos, dažniausiai, pasirenkamos švelnių, pastelinių spalvų. Dominuoja pilki, rudi atspalviai, vyrauja skandinaviškas stilius.

3. Kas yra romanetės?

Romanetės, tai aukso vidurys tarp praktiškų roletų ir puošnių užuolaidų. Romanetės yra tvirtinamos ant sienos ar lubų, virš lango, taigi jos uždengia ne tik patį stiklą, bet ir visą lango nišą. Romanetės gali būti dieninės, naktinės ir žinoma, pagamintos iš įvairių spalvų ir raštų audinių. Romanetes galima derinti su užuolaidomis, pavyzdžiui, įrengti dienines romanetes ir kabinti naktines užuolaidas.

4. Kokie yra romanečių tvirtinimo būdai?

Romanetės galima montuoti ant lubų, ant sienos virš lango, taip pat – lango nišoje.

5. Kur ir kaip galima peržiūrėti roletų audinių pavyzdžius?

Lengviausia išsirinkti audinius juos apžiūrėjus mūsų salone, bet jei norite pamatyti audinių pavyzdžius savo namų šviesoje – mūsų vadybininkas gali pavyzdžius atsivežti į jūsų namus. Tokiu atveju, jis iškart galės atsakyti į jums kylančius klausimus bei, išsirinkus audinius, tiksliai išmatuoti jūsų namų langus, kuriems užsakysite roletus.

6. Ar roletams reikalingas speciali priežiūra, ypatingas valymas?

Roletus geriausia valyti su drėgna šluoste. Visi audiniai yra su specialia apsauga nuo ultravioletinių saulės spindulių. Dėl šios apsaugos, roletų nerekomenduojame plauti karštame vandenyje. Prieš valant geriausia perskaityti gamintojo rekomendacijas ar pasikonsultuoti tiesiai su gamintoju.

7. Kaip tinkamai ir tiksliai išmatuoti langus? Ar galiu tai padaryti pats?

Taip, langus tikrai galite išsimatuoti ir patys. Prie kiekvienos prekės rasite vaizdo įrašą, kuriame paaiškinome, į ką atkreipti dėmesį matuojant langus ar duris. Peržiūrėję instrukciją, galėsite iškart išsimatuoti ir užsisakyti gaminius. Jei patys matuoti nenorite – susiekite su mumis ir sutarkime dėl konsultanto vizito, jis atveš gyvai apžiūrėti audinių pavyzdžius bei išmatuos visus reikiamus langus bei duris.

8. Kokie yra roletų tvirtinimo būdai?

Roletus galima tvirtinti prie lango rėmo, prie sienos, nuo lubų. Jei langas yra nevarstomas – roletus galima tvirtinti ir lango nišoje.

9. Kiek laiko užtrunka užuolaidų siuvimas?

Jei audinys yra mūsų sandėlyje, siuvimas užtruks 3 savaites.

10. Kokie yra populiariausi užuolaidų audiniai?

Šiuo metu vyrauja minimalistinis, skandinaviškas stiliai. Todėl dažniausiai pasirenkamos vienspalvės, ramių tonų užuolaidos. Dieninės užuolaidos taip pat dažniausiai pasirenkamos lygios arba su minimaliais raštais.

11. Kuo išskirtinės šviesos nepraleidžiančios užuolaidos (angl. blackout)?

Jos praleidžia tik iki 10 proc. šviesos, todėl geriausiai iš visų rinkoje esančių užuolaidų užtamsina kambarį. Tokios užuolaidos puikiai tinka miegamajam, jei gyvenate mieste, o miegoti trukdo foninis miesto apšvietimas. Šios užuolaidos taip pat pasirenkamos ir įvairių biurų, viešbučių konferencijų patalpoms, kad būtų galima kokybiškai naudoti projektorių.

12. Iš ko siuvamos dieninės užuolaidos?

Dieninės užuolaidos siuvamos iš dieninio plono audinio, audinių pavyzdžius galima peržiūrėti atvykus į mūsų saloną ar apsilankius mūsų tinklapyje. Taip pat yra galimybė užsisakyti dizainerio konsultaciją, tokiu atveju užuolaidų pavyzdžius dizaineris atsiveš pas jus į namus.

13. Nuo ko priklauso užuolaidų kaina?

Užuolaidos kainą sudaro pasirinktas audinys, jo apsiuvimas, drapiravimo juostelės, lyginimo ir montavimo paslaugos.

14. Kaip išsirinkti naktinių užuolaidų tankį?

Geriausia – įvertinti vizualiai. Atvykus pas mus į saloną galėsite ne tik įvertinti užuolaidos pralaidumą šviesai, bet ir pajusti audinio tekstūrą. Jei renkatės internetu – vadovaukitės gamintojo techniniuose parametruose nurodytu tankiu. Atminkite, kad tankis svarbus ne tik dėl to, kad žinotumėte, kiek užtems patalpa užtraukus užuolaidas, bet ir todėl, kad storesnė medžiaga kitaip krenta, taigi ir kitaip atrodo. Svetainėse rekomenduojamos storesnės medžiagos, kurios atrodo elegantiškiau.
Vaiko kambariui galima rinktis plonesnę medžiagą, kad užuolaida būtų lengvesnė ir ją būtų lengviau atitraukti.

15. Iš ko siuvamos naktinės užuolaidos?

Naktinės užuolaidos siuvamos iš kitokių, tam skirtų audinių. Įprastai jie storesni, mažiau praleidžia šviesą. Taip pat galima rinktis įvairias dekoro detales ir pasiuvimo techniką, pavyzdžiui, su žiediniu klostavimu, pieštukiniu klostavimu ar su paaukštinimu viršuje.

16. Kokiuose kambariuose labiausiai tinka naktinės užuolaidos?

Naktinės užuolaidos tinka visiems kambariams, nes jos ne tik atlieka užtemdymo funkciją, bet ir yra interjero dekoro detalė. Jei norite šviesių, lengvų užuolaidų, bet ir galimybės užtemdyti kambarį – galite kartu derinti šviesos nepraleidžiančius, blackout roletus ir jums patinkančio dizaino užuolaidas. Tokiu atveju kambarys bus ir estetiškai patrauklus, ir galėsite greitai užtemdyti kambarį.

17. Kaip geriausia prižiūrėti naktines užuolaidas?

Jei užuolaidas sutepėte tik vienoje vietoje – galite tą vietą pavalyti drėgna šluoste. Taip pat užuolaidas galima skalbti neaukštoje temperatūroje, geriausia – rankomis.

18. Kiek kainuoja roletų montavimo paslauga?

Roletų monatavimo kaina priklauso nuo atstumo tarp mūsų salono ir jūsų, nuo montuojamų roletų kiekio ir montavimo sudėtingumo. Todėl norėdami sužinoti tikslų kainos pasiūlymą – susisiekite. Preliminariai galite įsivertinti, kad vieno roleto montavimas kainuos apie 10 eurų.

19. Ar galite pakonsultuoti ir išmatuoti langus atvykę į namus?

Taip, siūlome pilną paslaugų paketą. Nuo dizainerio konsultacijos, audinių pavyzdžių atsivežimo į jūsų namus iki roletų ar užuolaidų montavimo. Susisiekite ir sutarsime kaip galime jums padėti!

20. Kokiems langams tinka roletai/žaliuzės?

Roletai bei žaliuzės montuojamos ant visų tipu langų bet pasitaiko išimčių nestandartiniams langams. (Stataus kampo trikampiai, rombai ir pnš.)

21. Kokie minimalūs/maksimalūs matmenys roletams?

Roletų plotis minimalus yra 0,3 m maksimalus 3 m. Roletų aukštis gali būti ir didesnis bet reikia atsižvelgti į gaminio plotį.

22. Ar suteikiama garantija?

Regila suteikia metų garantiją gaminiams bei montavimo darbams.

23. Ar galima grąžinti produktus atgal?

Brokuotus ir techniškai blogus gaminius mes keičiame kokybiškais. Kokybiški gaminiai nekeičiami ir atgal nepriimami.