Filtruoti pagal

Kategorijos

Spalvų grupė

Raštas

Nepralaidūs šviesai

Rasta 201 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 201 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-36 iš 201 prekės(-ių)

Kviečiame į mūsų salonus, kuriuose yra papildytas sąrašas užuolaidų:

Užuolaidų privalumai:

  • Tradicinis jaukus interjeras. Užuolaidos – klasikinis pasirinkimas langams uždengti, kuris ne tik atlieka funkciją, bet ir yra kambario puošmena.
  • Plačios valdymo galimybės. Šiuolaikinės užuolaidos gali būti atitraukiamos tiek rankomis, tiek automatiškai. Elektriniai karnizai yra praktiškas ir modernus pasirinkimas.
  • Audinių įvairovė. Išsirinkti audinį užuolaidoms galėsite iš tikrai didelių mūsų audinių katalogų. Audinius galėsite derinti prie sienų ar baldų spalvos bei sukurti norimą atmosferą.
  • Užuolaidos yra lengvai pritaikomos įvairiuose interjeruose. Nuo minimalistinių, monochrominių iki prabangių ir modernių interjerų.

Užuolaidų pasirinkimas pagal grožį, dizainą ar funkcionalumą?

Užuolaidos dažnai yra paskutinis kambario įrengimo akcentas. Jis suteikia kambariui išbaigtumo įspūdį. Tad klasikinės ar modernaus stiliaus užuolaidos gali iš esmės pakeisti bendrą kambario vaizdą ir sukurti pageidaujamą atmosferą. Pasirinkus norimas užuolaidas galima akcentuoti tapetus, baldus ar, priešingai, rinktis neutralių atspalvių užuolaidas, kurios nekris į akis. Svetainės užuolaidos dažnai pasirenkamos pagal grožį, dizainą, miegamojo užuolaidos ar kitų kambarių – daugiau dėmesio tenka funkcijai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis užuolaidas?

Žinoma, visų pirma užuolaidos atlieka praktinę funkciją – todėl renkantis svarbu nuspręsti, ar jums reikia dieninių, ar naktinių, ar viso užuolaidų komplekto. Kalbant apie praktinius aspektus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 Dieninės užuolaidos būtinos pirmo aukšto languose, žiūrinčiuose į gatvę. Taip pat ten, kur kaimynų langai labai arti. Vakare tokius langus geriausia uždengti ir naktinėmis užuolaidomis, kad iš lauko nebūtų galima stebėti, kas vyksta viduje.

 Naktinės užuolaidos būtinos miegamuosiuose, jog būtų galima kokybiškai ilsėtis – t. y. jūsų nevargintų šviesos tarša, pravažiuojančių automobilių lempos ir t. t.

Kai jau apsispręsite dėl užuolaidų kiekio ir medžiagos, metas rinktis karnizą. Storesnis gerai tiks sunkesnio audinio, naktinėms užuolaidoms. Plonesnis – lengvesnėms ar dieninėms užuolaidoms. Taip pat apsvarstykite, ar norite elektrinio karnizo. Jei kambarys nedidelis, lubos neaukštos, karnizą galima tvirtinti prie lubų. Ant jo pakabintos užuolaidos optiškai paaukštins patalpą.

-  Jei renkatės užuolaidas iš natūralaus pluošto (barchato, lino, medvilnės), turėkite galvoje, kad tokie audiniai gražiai atrodo tik tada, jei jie tankiai klostuoti, siekia grindis ar net ant jų pasideda.

-  Reikėtų nepamiršti, kad skalbiant natūralaus pluošto užuolaidas, jos trauksis. O kai kurių audinių apskritai negalima skalbti, rekomenduojamas tik sausas valymas. Todėl perkant reikėtų pasidomėti audinio savybėmis.

-  Jei Jūsų kambario aukštis mažiau nei 3 metrai, atsisakykite įmantriai ir prabangiai pasiūtų užuolaidų, taip pat užuolaidų su lambrekenais (viršutinė dalis su dekoratyvine drapiruote, trumpa užuolaidėle). Interjeras atrodys „sunkus“ ir nevykęs.

Estetinė užuolaidų pasirinkimo pusė

Vieniems patinka prabangios užuolaidos, kiti nori derinti roletus ir užuolaidas, treti nori gražios užuolaidos pigiau... Galime garantuoti tik vieną dalyką – turime itin plačią pasiūlą, todėl tikime, kad kiekvienam klientui pavyks išsirinkti norimą užuolaidų derinį. O čia keli dalykai, kurie gali padėti nuspręsti, kokių užuolaidų reikia jums:

-  Įprastai užuolaidos derinamos prie kambario sienų spalvos. Jei siena vienspalvė – pasirenkama keliais tonais šviesesnė ar tamsesnė spalva. Jei tai raštuoti tapetai – užuolaidos tik išryškins tapetų grožį.

-  Jei domina prabangios užuolaidos, atkreipkite dėmesį į audinio storį. Storesnis audinys gražiau banguosis, atrodys elegantiškiau.

-  Atkreipkite dėmesį, ar ilgai Jūsų kambarys būna saulėtas. Tokiems kambariams netinka natūralių audinių užuolaidos, nes jos per laiką išbluks. Geriau rinktis poliesterį. O dar geresnis sprendimas – užuolaidos iš blackout audinio, kuris ne tik nepraleidžia šaulės šviesos, bet ir neblunka.

-  Atminkite, kad dieninės užuolaidos nebūtinai turi būti baltos. Galima rinktis įvairius šviesius atspalvius, užuolaidos internetu leidžia greitai apžiūrėti daug skirtingų variantų.

-  Užuolaidų ilgis gali būti įvairus. Užuolaidos iki žemės atrodo elegantiškiausiai, tačiau gali būti prastas pasirinkimas jei turite augintinių, mažų vaikų. Tokiu atveju galima rinktis užuolaidas iki palangės ar kitus lango dengimo būdus (pvz., roletus).

-  Svetainės užuolaidos taip pat neprivalo būti iki žemės! Dažnai romanetės ir užuolaidos yra derinamos kartu. Pavyzdžiui, kabinamos naktinės užuolaidos ir dieninės romanetės.

-  Užuolaidos svetainės kambariui gali būti kabinamos ant sienos (karnizo), lubų (bėgelių) ar ant elektrinio karnizo. Apsvarstykite, koks būdas jums būtų priimtiniausias.

Užuolaidų pavyzdžiai, dizaino patarimai ir dar daugiau mūsų salonuose

Jei jus domina užuolaidos internetu, bet norite pamatyti ir realius medžiagų pavyzdžius – turime jums pasiūlymą. Susisiekite ir konsultantas atvyks pas jus į namus su medžiagų pavyzdžiais. Užuolaidos kaina priklauso nuo pasirinkto audinio, jo dydžio bei užuolaidos priedų (apsiuvimo būdo, dekoro ir pan.).Įprastai užuolaidas pasiuvame per 3 savaites, jei abejojate, ar jums patinkantis audinys gerai atrodys jūsų namuose – audinių pavyzdžiai į namus yra geriausias pasirinkimas. Taip pat visada esate laukiami mūsų salonuose, kur audinius galėsite apžiūrėti gyvai. Užuolaidos svetainės kambariui, miegamajam ar bet kuriai kitai erdvei – susisiekite ir džiaukitės naujomis užuolaidomis!