Filtruoti pagal

Kategorijos

Spalvų grupė

Rasta 141 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 141 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-36 iš 141 prekės(-ių)

Tai itin patogus ir praktiškas langų uždengimo būdas. Žaliuzės švelniai išsklaido ir nukreipia iš lauko sklindantį šviesos srautą ten, kur tuo metu norime apšviesti. Technologijoms tobulėjant, tobulėja ir žaliuzių dizainas – jos tampa vis patrauklesnėmis ir suteikia interjerui solidumo bei elegancijos. Šis langų uždengimo būdas puikiai tinka tiek namuose, tiek biure, tiek viešosiose patalpose. 

Žaliuzių privalumai:

  • Didžiausias žaliuzių privalumas ir funkcija – efektyvus šviesos, patenkančios į patalpą, reguliavimas. Saulėtą dieną, užtraukus žaliuzes, galima ne tik sumažinti ar visai sustabdyti iš lauko į namus sklindančios šviesos srautą, bet ir sustabdyti karščio patekimą į namus. 
  • Taip pat žaliuzės puikiai užtikrina privatumą. Tiek vertikalios žaliuzės, tiek horizontalios žaliuzės leidžia apsisaugoti nuo smalsių aplinkinių žvilgsnių, tad netrukdomi galėsite tiek dirbti, tiek ilsėtis. 
  • Šie langų uždengimai – itin kompaktiški, neapsunkina interjero, neužima daug erdvės, o prižiūrėti žaliuzes – labai paprasta. Taip pat jos tinka visų tipų langams (plastikiniams, mediniams). 
  • Kaip išsirinkti žaliuzes?
  • Vertikalios žaliuzės – puikiai tiks įvairių formų, matmenų langams. Taip pat jas galima naudoti patalpų atskirimui. Žaliuzių juostų plotis, medžiaga, spalva, faktūra – pasirenkama individualiai. 
  • Horizontalios žaliuzės – pasižymi subtilia, klasikine išvaizda, yra atsparios karščiui, tad puikiai suteikia apsaugą nuo saulės.