Žaliuzės

Rasta 235 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 235 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Tai itin patogus ir praktiškas langų uždengimo būdas. Žaliuzės švelniai išsklaido ir nukreipia iš lauko sklindantį šviesos srautą ten, kur tuo metu norime apšviesti. Technologijoms tobulėjant, tobulėja ir žaliuzių dizainas – jos tampa vis patrauklesnėmis ir suteikia interjerui solidumo bei elegancijos. Šis langų uždengimo būdas puikiai tinka tiek namuose, tiek biure, tiek viešosiose patalpose. 

Žaliuzių privalumai:

  • Didžiausias žaliuzių privalumas ir funkcija – efektyvus šviesos, patenkančios į patalpą, reguliavimas. Saulėtą dieną, užtraukus žaliuzes, galima ne tik sumažinti ar visai sustabdyti iš lauko į namus sklindančios šviesos srautą, bet ir sustabdyti karščio patekimą į namus. 
  • Taip pat žaliuzės puikiai užtikrina privatumą. Tiek vertikalios žaliuzės, tiek horizontalios žaliuzės leidžia apsisaugoti nuo smalsių aplinkinių žvilgsnių, tad netrukdomi galėsite tiek dirbti, tiek ilsėtis. 
  • Šie langų uždengimai – itin kompaktiški, neapsunkina interjero, neužima daug erdvės, o prižiūrėti žaliuzes – labai paprasta. Taip pat jos tinka visų tipų langams (plastikiniams, mediniams). 
  • Kaip išsirinkti žaliuzes?
  • Vertikalios žaliuzės – puikiai tiks įvairių formų, matmenų langams. Taip pat jas galima naudoti patalpų atskirimui. Žaliuzių juostų plotis, medžiaga, spalva, faktūra – pasirenkama individualiai. 
  • Horizontalios žaliuzės – pasižymi subtilia, klasikine išvaizda, yra atsparios karščiui, tad puikiai suteikia apsaugą nuo saulės.