Roletai

Rasta 309 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 309 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-36 iš 309 prekės(-ių)

ROLETAI INTERNETU. KODĖL VERTA RINKTIS?

Renkantis langų roletus reikėtų įvertinti tai, kad jie skirti ne tik vakare pasislėpti nuo smalsių kaimynų ar praeivių akių, ši interjero detalė skirta ir tam, kad kambarys taptų gyvesnis ir išraiškingesnis. Roletai langams, arba (ritininės užuolaidos) – baigiamasis interjero akcentas.  Nuo roletų gali priklausyti viso interjero dermė, tad jie turi derėti ne tik prie sienų, bet ir prie kambario baldų, kitų interjero detalių, pavyzdžiui tokių kaip pagalvėlės. Šios langų uždangos yra gera alternatyva tradicinėms užuolaidoms. Klasikinius roletus dažniausiai renkasi tie, kurie nori praktiško ir kompaktiško sprendimo. Jie užima mažiau vietos bei nesiekia žemės, todėl dažnai yra vertinami žmonių, kurie turi mažų vaikų ar išdykusių augintinių. Roletai langams taip pat gali suteikti žavesio, ypač kai yra tokia audinių gausa ir įvairovė! Jie neužima daug vietos, o nenaudojamos ritininės užuolaidos gali būti suvyniojamos į beveik nepastebimą kasetę lango viršuje.

Jei domina roletai internetu, "Regila" internetinės svetainės asortimente galite rinktis iš daugiau nei 300 rūšių. Visgi jei gaminius norite apžiūrėti ir įsigyti fizinėse parduotuvėse, mus rasite VilniujeKlaipėdoje ir Plungėje.

ROLETŲ TVIRTINIMO BŪDAI:

Langų uždangų gamybos technologijos tobulėja. Pagrindinis šių ritininių žaliuzių išskirtinumas - tai ritininis mechanizmas, ant kurio yra susukamas audinys.

Tvirtinamas ant lango viršaus. Audinys uždengia tik konkretaus lango stiklą ir užima mažiausiai vietos.

Tvirtinamas lango nišoje. Idealiai tinka jei langas nevarstomas arba yra pakankamai vietos.

Tvirtinamas prie lubų.  Nuleidus roletą žemyn uždengia visą lango nišą. Tai gali būti geras pasirinkimas, jei ant palangės auginate gėles, kurios net ir užtraukus roletus gaus natūralios šviesos.

ROLETŲ TIPAI:

Pradedant skirtingais mechanizmais, tęsiant spalvomis, tekstūromis, raštais, šviesos sklaidos ir blokavimo savybėmis, atsparumo vandeniui, karščio reguliavimo funkcija  ir baigiant Jūsų pasirinkta nuotrauka ant roleto. 

Populiariausi – vienspalvio audinio kasetiniai roletai, tvirtinami prie lango rėmo. Tokie langų roletai gali būti montuojami ir ant medinių ar kitokių langų. Tačiau be jų rinkoje egzistuoja ir kitokių langų uždangų.

Rinktis galima tiek iš skirtingų pakabinimo būdų, tiek ir audinio tipų. Ritininės žaliuzės gali būti siuvamos iš audinio diena-naktis. Tokie langų uždengimo būdai vienu metu atlieka ir dieninių, ir naktinių užuolaidų funkciją.

Taip pat roletai langams gali būti siuvami iš šviesos nepraleidžiančios medžiagos (angl. blackout). Tokių roletų kainos yra kiek aukštesnės, tačiau jie praleidžia vos iki 10 proc. šviesos, todėl gerai tinka :

- miegamiesiems miestuose;

- gausiai apšviestuose kvartaluose;

- ar jei dirbate naktį, o miegoti tenka dieną. 

"Regila" roletai internetu – tai paprasčiausias būdas apžiūrėti daug skirtingų roletų modelių ir išsirinkti tą, kuris geriausiai tiktų jūsų namams.

 • Drėgmei atsparūs roletai - pranašesni už užuolaidas, nes jie neužima erdvės, nedrėksta, išlieka geros kokybės, todėl tinka vonios kambariui. Be abejo, juos galima montuoti ir žiemą nešildomose patalpose (lauko virtuvėse, vasarnamiuose).
 • Margi roletai – mėgstantiems įvairovę. Vienspalvius lengviau derinti prie interjero, tačiau margi roletai visada atrodys žaismingiau ir suteiks kambariui žavesio.
 • Ofisui puikiai tinkantys iš specialaus Screen audinio pagaminti roletai suteiks jaukumo, saugos nuo įkyrių saulės spindulių. Tokie roletai nepakeičiami ten, kur dirbama prie kompiuterių, naudojama multimedija, konferencijų salėse.
 • Saulę atspindintys roletai - pagaminti iš glasgard audinio, kurio išorinė pusė padengta specialia atspindinčia medžiaga.  Iš gatvės langai atrodo uždengti, o iš vidaus matomas vaizdas lauke. Patalpoje jauku, šviesu ir netrukdo saulės spinduliai.
 • Skaidrūs roletai – tarsi dieninės užuolaidos. Jie neužgožia lauko vaizdo, apsaugo nuo akinančių saulės spindulių, į patalpą patenka jauki išsklaidyta šviesa. Tiek iš lauko, tiek iš vidaus langas su skaidriais roletais atrodo labai estetiškai.
 • Tekstūruoti roletai – populiariausi ekonominės klasės roletai. Jie tinka ir namams, ir biurams. Tekstūruoti roletai nebrangūs, tačiau tikrai kokybiški. Juos įsigyja tie, kurie moka taupyti, vertina grožį ir paprastumą.
 • Vienspalviai roletai – turbūt populiariausi iš visų roletų, nes juos lengva pritaikyti prie interjero. Vienspalvių roletų audinys pagamintas iš kokybiškų medžiagų, neblunka, nesibanguoja ir langai atrodo nepriekaištingai.

ROLETŲ MONTAVIMAS

Langų roletai gali būt montuojami mūsų specialistų arba jūsų pačių. Tai nėra sudėtingas procesas, o mūsų svetainėje rasite aiškias instrukcijas kaip tai padaryti. Ritininės užuolaidos yra tvirtinamos įvairiais būdais, todėl pasirinkite tą instrukciją, kuri skirta būtent jūsų tipo langams. Domina dizainerio konsultacijaSusisiekite! Mes visada džiaugiamės galėdami padėti ir pasiūlyti jums geriausius sprendimus.

ROLETAI INTERNETU. GERA KAINA

Jei dar nesate apsisprendę, ką rinktis langams uždengti. Tikriausiai jums kyla klausimas: kiek kainuoja roletai? Galbūt pigiau kainuoja užuolaidos? Į klausimą dėl to, ką rinktis, vieno teisingo atsakymo nėra. Juk vieniems gražiau užuolaidos, kiti ieško praktiškesnių sprendimų, treti – žavisi diena-naktis roletais. Viskas priklauso nuo jūsų skonio! Tačiau kalbant apie kainą, reikėtų atsiminti, kad paprastų vienspalvių ar nežymiai raštuotų roletų audinys kainuos 20–30 eurų vienam langui. Diena-naktis audinys 30 ir daugiau eurų, o šviesos nepraleidžiantys roletai gali kainuoti ir 40 ar daugiau eurų. Roletai kainą keis ir priklausomai nuo jūsų lango matmenų, pasirinkto valdymo mechanizmo. Taigi tiksliausiai kainą sužinosite išsimatavę savo langą, pasirinkę audinį mūsų e. parduotuvėje ir suvedę matmenis.

ROLETŲ PRIVALUMAI

 • Galima reguliuoti, kiek šviesos patenka į kambarį, todėl bus patogu ir dieną ir vakare.
 • Galima visiškai nuleisti ar pakelti roletą, jog jo nesimatytų. Tai praktiškas ir funkcionalus sprendimas, nekrentantis į akis.
 • Puikiai užtikrina privatumą. Gerai tinka pirmo aukšto langams ar ten, kur namai sustatyti arti vienas kito.
 • Susisuka į kompaktiška ritinėlį, todėl neužima daug vietos, tinka ten, kur palangė siaura ar jos išvis nėra.
 • Gali būti pritaikomas ir pagaminamas praktiškai bet kokiam langui. Be to galima rinktis iš plataus audinių spalvų ir raštų katalogo.

ROLETŲ PRIEŽIŪRA IR VALYMAS

- Dulkių valymas

Roletai yra pagaminti iš medžiagos su antistatinėmis (netraukiančiomis dulkių) savybėmis, tačiau per laiką dulkės vis tiek nusėda ir sudaro pilkšvą sluoksnį. Jį galima pašalinti minkštu šepečiu ar šluoste, taip pat galima nusiurbti dulkiu siurbliu su šepetėlio antgaliu.

Vabzdžių pėdsakų valymas

Jei per vasarą ant roletų musės paliko juodų taškelių, jie lengvai nuvalomi sausos indų plovimo kempinėlės šiurkščiąja puse. Lygiai taip pat galima nuvalyti roletus, jei ant jų prilipo kitokie nešvarumai. Svarbiausia – stipriai netrinti.

- Riebalų valymas

Virtuvės roletai turbūt susitepa daugiausia, nes kepant maistą ant jų nusėda riebalų mikrolašeliai, kartais riebalų tiesiog užtyška arba ant roleto lieka dėmė nuo prisilietimo. Jei riebalų dėmės įsisenėjusios, išvalyti bus sunkiau. Jei roletų audinys impregnuotas, pakaks nuplauti su paprasčiausiu virtuvėje naudojamu indų plovikliu. Galima dėmę išvalyti ir su actu. O riebaluotas dulkes galima atsargiai nubraukti švelniu šepečiu.

Pelėsio valymas

Pelėsis ant roletų dažniausiai atsiranda drėgnose patalpose, vonios kambaryje. Pelėsio pažeisti roletai atrodo ne tik neestetiškai, bet ir skleidžia nemalonų ir kenksmingą kvapą. Todėl pastebėję tokių dėmių, nedelsiant jas valykite. Geriausia roletų pelėsio valymo priemonė – actas. Kol dėmė neįsisenėjusi, actą galima šiek tiek praskiesti vandeniu ir sudrėkinus kempinėlę atsargiai nuvalyti. Bet jei dėmė užleista, su pelėsiu teks kovoti rimčiau. Gali nebeužtekti vien acto, todėl reikėtų pasidaryti mišinį actas + soda. Pavalius su tokia chemija rekomenduojame išvalytą roleto vietą nuplauti vandeniu, kad kartais nenukentėtų audinio spalva.

Roletų skalbimas

Roletai dažniausiai būna medžiaginiai, pagaminti iš viniplasto, medienos, plastiko, nailono. Medžiaginius roletus galima skalbti, tik, žinoma, ne skalbyklėje, o rankomis. Jei roletai labai stipriai susitepę, išmontavus audinį pirmąjį dulkių ar kitų nuosėdų sluoksnį reikėtų atsargiai nubraukti drėgna kempinėle. Po to ištiestus pamerkti muiluotame vandenyje vonioje, palaikyti pusvalandį ir minkštu šepečiu nubraukti nešvarumus. Nupylus muiliną vandenį kelis kartus nuskalauti. Išplautus roletus džioviname ištiestus. Kambaryje reikėtų patiesti paklodę ir ant jos ištempti roletus. Jei yra galimybė, galima džiovinti pakabinus lauke. Roletų lyginti negalima...

DUK

1. Kokiems langams tinka roletai arba ritininės užuolaidos?

Langų roletai montuojami ant visų tipų langų bet pasitaiko išimčių nestandartiniams langams. (Stataus kampo trikampiai, rombai ir pnš.)

2. Kur ir kaip galima peržiūrėti roletų audinių pavyzdžius?

Lengviausia išsirinkti ritininių žaliuzių audinius juos apžiūrėjus mūsų salonuose Vilniuje, Klaipėdoje bei Plungėje, bet jei norite pamatyti audinių pavyzdžius savo namų šviesoje – mūsų vadybininkas gali pavyzdžius atsivežti į jūsų namus. Tokiu atveju, jis iškart galės atsakyti į jums kylančius klausimus bei, išsirinkus langų uždangų audinius, tiksliai išmatuoti jūsų namų langus, kuriems užsakysite roletus.

3. Ar roletams reikalinga speciali priežiūra, ypatingas valymas?

Roletus geriausia valyti su drėgna šluoste. Visi audiniai yra su specialia apsauga nuo ultravioletinių saulės spindulių. Dėl šios apsaugos, roletus nerekomenduojame plauti karštame vandenyje. Prieš valant geriausia perskaityti gamintojo rekomendacijas ar pasikonsultuoti tiesiai su gamintoju.

4. Kokie yra roletų tvirtinimo būdai?

Roletus galima tvirtinti prie lango rėmo, prie sienos, arba nuo lubų. Jei langas yra nevarstomas – roletus galima tvirtinti ir lango nišoje.

5. Kiek kainuoja roletų montavimo paslauga?

Šių langų uždangų monatavimo kaina priklauso nuo atstumo tarp mūsų salono ir jūsų, nuo montuojamų langų roletų kiekio ir montavimo sudėtingumo. Todėl norėdami sužinoti tikslų kainos pasiūlymą – susisiekite. Preliminariai galite įsivertinti, kad vieno klasikinio roleto montavimas kainuos apie 10 eurų.

6. Kokie minimalūs/maksimalūs matmenys roletams?

Roletų plotis minimalus yra 0,3 m maksimalus 3 m. Roletų aukštis gali būti ir didesnis bet reikia atsižvelgti į gaminio plotį.

7. Ar suteikiama garantija roletams?

"Regila" suteikia metų garantiją gaminiams bei montavimo darbams.

Daugiau informacijos apie roletus, jų naudojimą ir kuo jie pranašesni už užuolaidas rasite čia

"REGILA" ROLETAI VILNIUJE

Vilniuje įkurti 2 salonai. Apžiūrėti ir įsigyti mūsų siūlomus roletus galite:

"REGILA" ROLETAI KLAIPĖDOJE

Jūsų patogumui Klaipėdoje yra erdvus salonas, kur galite apžiūrėti ir užsakyti roletus.

"REGILA" ROLETAI PLUNGĖJE

Mūsų pirmasis salonas Plungėje, kur kviečiame užsukti ir įsigyti mūsų siūlomus roletus.