Roletai

Drėgmei atsparūs roletai - pranašesni už užuolaidas, nes jie neužima erdvės, nedrėksta, išlieka geros kokybės, todėl tinka vonios kambariui. Be abejo, juos galima montuoti ir žiemą nešildomose patalpose (lauko virtuvėse, vasarnamiuose).

Margi roletai – mėgstantiems įvairovę. Vienspalvius lengviau derinti prie interjero, tačiau margi roletai visada atrodys žaismingiau ir suteiks kambariui žavesio.

Ofisui puikiai tinkantys iš specialaus Screen audinio pagaminti roletai suteiks jaukumo, saugos nuo įkyrių saulės spindulių. Tokie roletai nepakeičiami ten, kur dirbama prie kompiuterių, naudojama multimedija, konferencijų salėse.

Saulę atspindintys roletai - pagaminti iš glasgard audinio, kurio išorinė pusė padengta specialia atspindinčia medžiaga.  Iš gatvės langai atrodo uždengti, o iš vidaus matomas vaizdas lauke. Patalpoje jauku, šviesu ir netrukdo saulės spinduliai.

Skaidrūs roletai – tarsi dieninės užuolaidos. Jie neužgožia lauko vaizdo, apsaugo nuo akinančių saulės spindulių, į patalpą patenka jauki išsklaidyta šviesa. Tiek iš lauko, tiek iš vidaus langas su skaidriais roletais atrodo labai estetiškai.
Tekstūruoti roletai – populiariausi ekonominės klasės roletai. Jie tinka ir namams, ir biurams. Tekstūruoti roletai nebrangūs, tačiau tikrai kokybiški. Juos įsigyja tie, kurie moka taupyti, vertina grožį ir paprastumą.
Vienspalviai roletai – turbūt populiariausi iš visų roletų, nes juos lengva pritaikyti prie interjero. Vienspalvių roletų audinys pagamintas iš kokybiškų medžiagų, neblunka, nesibanguoja ir langai atrodo nepriekaištingai.

Rasta 340 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 340 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-12 iš 340 prekės(-ių)