Filtruoti pagal

Spalvų grupė

Audinys

Roletai Diena - Naktis

Roletai Diena - naktis, dar vadinami zebra roletais, - tai vienas iš naujausių, stilingiausių ir populiariausių langų uždengimo būdų. Langai atrodo šiuolaikiškai, roletai valdomi labai paprastai, iš lauko atrodo puikiai, o patalpos viduje sukuriamas jaukumas ir saugumo jausmas.

Roletai Diena - naktis pagaminti iš dvigubo audinio su horizontaliai išdėstytomis juostomis. Vienas sluoksnis permatomas, kitas – nepermatomas. Roleto konstrukcija leidžia tuos sluoksnius reguliuoti taip, kad tempiant vieną ant kito, šviesa patenka į patalpą arba būna užtemdyta. Išties labai patogu, nes tokie roletai atstoja dienines ir naktines užuolaidas.

Be gana originalaus šviesos reguliavimo, roletai Diena - naktis turi ir kitų pranašumų. Yra daugybė atspalvių, raštų, juostų pločių derinių, todėl tikrai galima išsirinkti idealiausiai Jūsų namų interjere derantį variantą. 

Roletų audinys pagamintas iš kokybiško sintetinio pluošto su tefloniniu impregnavimu. Todėl prie jų nekimba ore skraidančios dulkės, o prireikus audinį galima nuimti ir išskalbti. 

Pagal savo konstrukciją roletai Diena - naktis gali būti atviri ir uždari. Atviruose audinys paprasčiausiai susisuka ant volelio, pritvirtinto lango nišoje. Uždaro tipo roletų konstrukcija sudėtingesnė, nes audinys susukamas į uždarą konteinerį. Toks modelis patogesnis, nes apsaugo roletą nuo aplinkos dulkių ir galimų pažeidimų, audinys ilgiau tarnauja, o ir šiaip langas atrodo tvarkingesnis nei su laisvai kabančiu audiniu.

Roletų Diena - Naktis valdymas

Roletai Diena – naktis gali būti valdomi rankiniu būdu traukiant už grandinėlės, bet galima sumontuoti ir distanciniu pulteliu valdomą mechanizmą.

Rasta 66 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 66 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-12 iš 66 prekės(-ių)