Filtruoti pagal

Spalvų grupė

Audinys

Roletai Diena - Naktis

Rasta 62 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 62 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

JAZZ, DN 421

Bazinė kaina 42,00 € Kaina 29,40 €
 • −30%
 • −30%

JAZZ, DN 424

Bazinė kaina 42,00 € Kaina 29,40 €
 • −30%
 • −30%

JAZZ, DN 425

Bazinė kaina 42,00 € Kaina 29,40 €
 • −30%
 • −30%
Rodoma 1-36 iš 62 prekės(-ių)

Roletų diena-naktis privalumai:

 • Lengvas valdymas. Viena virvelė leidžia keisti dienos ar nakties režimą ar išvis pakelti ir paslėpti roletą.
 • Praktiškas pritaikymas – tą patį roletą naudokite ir dieną, ir naktį. O, kai reikia, visai pakelkite ir mėgaukitės vaizdu už lango.
 • Itin platus audinių asortimentas. Galėsite priderinti prie savo interjero detalių bei sukurti norimą stilių.
 • Roletai gali būti pagaminti itin didelio pločio ir aukščio, taigi puikiai tiks vitrininiams, balkono ar terasos langams.
 • Praktiškas pasirinkimas, kai nenorite kabinti dieninių užuolaidų, bet norite visų lango uždengimo variantų: neuždengta, pusiau uždengta (diena), aklinai uždengta (naktis).

Tai vienas iš stilingiausių ir populiariausių langų uždengimo būdų

Vos atsiradę roletai diena naktis užkariavo pirkėjų širdis ir šiuo metu yra vieni populiariausių roletų svetainių, virtuvių ir kitų kambarių langams uždengti. Diena naktis roletai yra siuvami iš specialaus audinio, kuris yra sudarytas iš dviejų skirtingų juostelių: tankaus audinio (naktis) ir permatomo audinio (diena). Sukant roletą galima visiškai užtraukti langą (kad matytųsi tik „nakties“ audinys) arba iš dalies užtraukti langą (kad kas antrą juostelę būtų „dienos“ audinys, o kas antrą – „nakties“). Tokiu būdu, vienas roletas gali būti naudojamas ir kaip dieninė, ir kaip naktinė užuolaida. Langai atrodo šiuolaikiškai, roletai valdomi labai paprastai, iš lauko atrodo puikiai, o patalpos viduje sukuriamas jaukumas ir saugumo jausmas.

Kuo išskirtiniai kasetiniai roletai diena-naktis?

Diena naktis roletai – praktiškas pasirinkimas, kuris neužims daug vietos, o atliks visas svarbiausias įprastinių užuolaidų funkcijas. Diena-naktis roletai jums patiks, nes:

-  Juos galima naudoti ir dieną ir naktį;

-  Jie suteikia privatumo, bet visiškai neužtemdo patalpos;

-  Gali būti naudojami vietoje naktinių užuolaidų;

-  Už vieno kainą gaunate dvigubą naudą;

-  Platus audinių spalvų ir raštų pasirinkimas – lengvai priderinsite prie savo namų.

Jei dar gyvai nematėte kaip veikia diena-naktis roletai – užsukite į mūsų salonus ir apžiūrėkite gyvai. Jei jau žinote, kad norite tokių roletų, galite juos užsisakyti tiesiog internetu! O gal jau turite roletus, bet norite pakeisti atsibodusį ar susidėvėjusį audinį? Įmanomas ir roletų medžiagos keitimas – jei mechanizmas dar geras, galite tiesiog užsisakyti naują medžiagą, o ją pasikeisti bus labai paprasta. Audinių pasiūla roletams išties yra didelė. Kasetiniai roletai diena-naktis gali būti įvairiausių spalvų.

Štai keli patarimai kaip išsirinkti roletus savo namams:

- Apgalvokite, kada daugiausia naudosite roletus. Jei norite, kad jie naktį suteiktų daugiau tamsos – rinkitės tamsesnes spalvas. Jei jums svarbesnę dieninė roletų funkcija – rinkitės šviesesnius atspalvius.

- Derinkite roletus prie kambario interjero. Tą padaryti galima įvairiais būdais. Jei norite, kad roletai būtų kuo labiau neutralūs – rinkitės tokio pats atspalvio (ar šiek tiek šviesesnį) audinį kaip ir kambario sienos. Jei norite, kad roletas būtų kambario akcentas – derinkite jo spalvą prie kilimo, baldų ar lovos užtiesalo.

Roletų Diena-naktis pranašumai

Be gana originalaus šviesos reguliavimo, roletai Diena - naktis turi ir kitų pranašumų. Yra daugybė atspalvių, raštų, juostų pločių derinių, todėl tikrai galima išsirinkti idealiausiai Jūsų namų interjere derantį variantą. Roletų audinys pagamintas iš kokybiško sintetinio pluošto su tefloniniu impregnavimu. Todėl prie jų nekimba ore skraidančios dulkės, o prireikus audinį galima nuimti ir išskalbti. Pagal savo konstrukciją roletai Diena - naktis gali būti atviri ir uždari. Atviruose audinys paprasčiausiai susisuka ant volelio, pritvirtinto lango nišoje. Uždaro tipo roletų konstrukcija sudėtingesnė, nes audinys susukamas į uždarą konteinerį. Toks modelis patogesnis, nes apsaugo roletą nuo aplinkos dulkių ir galimų pažeidimų, audinys ilgiau tarnauja, o ir šiaip langas atrodo tvarkingesnis nei su laisvai kabančiu audiniu.

Roletų Diena - Naktis valdymas

Roletai Diena – naktis gali būti valdomi rankiniu būdu traukiant už grandinėlės, bet galima sumontuoti ir distanciniu pulteliu valdomą mechanizmą.

Roletai diena naktis: kaina, užsakymas, audinių pasirinkimas

Kasetiniai roletai diena naktis yra puikus kainos ir kokybės santykis! Ieškantiems pigesnio praktiško sprendimo – verta rinktis iš tradicinių audinių pasiūlos. Jei jus sužavėjo diena-naktis roletai – jie kainuos šiek tiek brangiau. Brangiausi iš visos roletų pasiūlos yra šviesos nepraleidžiantys arba blackout roletai. Beje, jei jau turite įsigiję roletus, dažnu atveju galimas tik roletų medžiagos keitimas. Susisiekite su mumis, jei reikia konsultacijos arba atvykite į saloną apžiūrėti roletų gyvai!