Dieninės užuolaidos

Tie, kurie renkasi langų uždengimui dienines užuolaidas, be abejo, yra ištikimi klasikai. Tačiau tuo pat metu jie pripažįsta, kad užuolaidos teikia namams jaukumo.

Dieninės užuolaidos dažniausiai siuvamos iš tiulio, organzos, vualio, nes šie audiniai lengvi, permatomi ir malonūs akiai. Dieninės užuolaidos turi ne tik estetinę, bet ir labai praktišką funkciją: jos pritemdo iš lauko sklindančią ryškią šviesą ir, aišku, saugo namų gyventojų privatumą.

Dažniausiai renkamasi baltas dienines užuolaidas, tačiau gana populiarios ir su švelniu atspalviu.  Kadangi dieninės užuolaidos nėra traukomos, kaip naktinės, jos visada turi atrodyti nepriekaištingai. „Regilos“ salonuose ir elektroninėje parduotuvėje iš gausos pavyzdžių galima išsirinkti pačias mieliausias Jūsų akiai: baltas ar su atspalviu, siuvinėtas, nėriniuotas, matines ar blizgias. Pirkėjai paprastai renkasi lengvas dienines užuolaidas iš sintetinio pluošto. Tačiau yra mėgstančių natūralumą, jie renkasi plonos medvilnės ar linines. Šie audiniai šiek tiek sunkesni, tačiau gražiai drapiruoti atrodo ne ką prasčiau. Eksperimentuojant su audiniu, faktūra, dizainu visada galima susikurti savitą ir nepakartojamą namų stilių – nuo prabangaus iki avangardinio. Jei labai nevargina praeivių žvilgsniai, jei butas viršutiniuose aukštuose, dieninių užuolaidų nebūtina vakare slėpti po naktinėmis. Lengvo audinio ir tankiau drapiruotos užuolaidos gali estetiškai derėti su šonuose tvarkingai sutrauktomis, parištomis arba per karnizą permestomis naktinėmis. Labai svarbus užuolaidų ilgis. Dieninės dažniausiai būna šiek tiek trumpesnės už naktines ir nesiekia grindų.

Rasta 63 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 63 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai