Filtruoti pagal

Spalvų grupė

Audinys

Roletai

Pastaruoju metu langų roletai tampa vis populiaresni. Jie ne tik pritemdo saulėtomis dienomis į patalpas sklindančią šviesą, bet ir saugo Jūsų privatumą. Kuo roletai pranašesni už užuolaidas? Iš kokybiško audinio pagaminti roletai ilgai išsaugo savo spalvas ir formą, jie nedrėksta, jų neveikia temperatūrų svyravimai. Priešingai nei užuolaidos, jie netraukia ore skraidančių dulkių, nes yra padengti antistatinių savybių turinčia medžiaga. Roletų nereikia skalbti, užtenka kartais nušluostyti drėgna šluoste arba nusiurbti dulkių siurbliu.

Klasikiniai (tradiciniai) roletai – vienas populiariausių šiuolaikiško interjero sprendimo variantų. Tai laisvai kabantis audinys, kuris lango viršuje susukamas į volelį. Šie langų uždengimai yra labai paprastos konstrukcijos, volelis tvirtinamas dviem laikikliais. Roletai gali būti montuojami prie lango rėmo, virš lango nišos arba tvirtinami prie lubų. Tai vienas didžiausių klasikinių roletų privalumų. Kitas privalumas – paprastas valdymas: audinys pakeliamas ir nuleidžiamas grandinėle arba sukama rankenėle. Tačiau galima sumontuoti ir šiuolaikinę distancinę valdymo sistemą.

Ne mažiau svarbus dalykas – roletų kaina. Klasikiniai roletai kainuoja žymiai mažiau nei kasetiniai.

Roletams tinka bet koks audinys – nuo lengvo permatomo iki tankaus ir sunkaus. Klientui pageidaujant galima pagaminti ir labai plačius, ir labai siaurus roletus.

Namuose, kur mažiau erdvės, roletai yra teisingesnis sprendimas nei užuolaidos. Užuolaidos ne tik realiai užima erdvėje šiek tiek vietos, bet reikalauja tam tikro baldų išdėstymo. Roletai ne tik neatims iš Jūsų kambario nė centimetro, bet priešingai – jei bus, tarkim, įmontuoti į lango nišą, vizualiai netgi padidins patalpos erdvę.

Dar keli klasikinių roletų privalumai: jie nesivelka ant žemės, į juos nekimba ir nagų negalanda naminiai augintiniai.

Jei ketinate atnaujinti gyvenamųjų patalpų, biurų, konferencijų salių interjerą, užsukite į „Regilos“ salonus, kur specialistai Jums ne tik parodys mūsų turimą prekių asortimentą, bet ir padės išsirinkti geriausią variantą. Nevarkite namie patys, atvykę roletų meistrai greitai ir kokybiškai sumontuos Jūsų naujuosius pirkinius.

Rasta 60 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 60 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-12 iš 60 prekės(-ių)