Romanetės - langų uždengimo būdas tinkantis įvairiuose patalpose

Tai nuostabus langų uždengimo būdas, atkeliavęs net iš senovės Romos laikų. Tinka įvairiose patalpose: svetainėms, miegamiesiems, vaikų kambariams, virtuvėms ir vis dažniau naudojamos įstiklintuose balkonuose.
Romanetės namuose sukuria ne tik savitą Viduržemio jūros stilių, bet ir įneša praktiškumo į mūsų namus. Šie elegantiški langų uždengimai nereikalauja ypatingo baldų išdėstymo, jie nenaudoja kambario erdvės, o namuose begiojantys augintiniai ar maži vaikai, jų nekliudo.
Skoningai priderintos prie interjero spalvų, romanetės kartais atrodo gražiau nei prabangios užuolaidos. Tiek iš vidaus, tiek iš išorės Jūsų langai atrodys išskirtinai.

Romanetės virtuvėje

Kuo dar ypatingos romanetės?

Romanetes galima įvairiai drapiruoti, audinį pakeliančios virvutės gali suteikti papildomo žavesio. Jūsų skoniui – įvairių modelių romanetės: klasikinės, bekarkasės, kaskadinės. Gausus spalvų ir audinių pasirinkimas – vienspalvės ir spalvotos, iš lengvo permatomo ir sunkesnio nepraleidžiančio šviesos audinio. Praktiškos romanetės harmoningai susilieja su įvairių stilių interjerais: klasikiniu, skandinavišku, provanso ar modernaus. Be to, jos visada atrodys švarios ir tvarkingos, kadangi visai paprastai nuimamos, lengvai skalbiamos ir be problemų išlyginamos.

idėjos tavo namas

romanetės juodos