Pasaulyje ir Lietuvoje susiklosčius pandeminei situacijai, dienas leidžiame namuose. Daugelis mūsų pirmiausia puola į tolimiausius namų kampelius, pradeda ieškoti tvarkos spintose ir spintelėse, atsikrato seniai nebenaudojamais daiktais ir buities priemonėmis. Po viso to seka namų atmosferos kūrimas, atnaujinimas ir tobulinimas. Miegamajame spintelės ir staliukai atranda naujas vietas, o lova pasipuošia nauju užtiesalu bei pagalvėlėmis. Tačiau pagauname savo žvilgsnį bėgiojant po kambarį - norisi labiau pastebimų pokyčių. 

Atėjo metas užuolaidoms, roletams ir žaliuzėms - pastarieji yra vieni svarbiausių interjero elementų, kuriuos tinkamai pasirinkus, galime interjerą pakeisti neatpažįstamai. 

Dalinamės nuotraukomis jūsų interjero pokyčių įkvėpimui!

žaliuzės

Užuolaidos stilingai dera ir puikiai atlieka funkciją kartu su žaliuzėmis. Galbūt vieną kambario pusę norime vakarais paslėpti nuo kaimynų, o rytinę saulę subtiliai įleisti pro lengvai praskleistas žaliuzes? Šis langų dengimo sprendimas – puikus kompromisas tarp stiliaus ir funkcijos.

uzuolaidos

Kitas – labai įprastas, tačiau stiliaus ir prabangos jausmą namams suteikiantis, langų dengimo būdas – itin ilgos, vienos spalvos užuolaidos. Akimirksniu pagyviną ir pakeičia bendrą kambario interjerą. 

dieniniu ir naktiniu uzuolaidu sluoksniavimas

Dar vienas praktiškas ir labai stilingas langų dengimo būdas – dieninių ir naktinių užuolaidų sluoksniavimas. Dienos metu, naktines užuolaidas atskleidžiame arba surišame stilingu užuolaidų laikikliu. Toks būdas ne tik funkcionalus, bet ir labai jaukus, stilingas. 

roletai

Jeigu reikėtų išrinkti patį funkcionaliausią langų dengimo būdą, juo neabejotinai taptų roletai. Šviesos patekimą į namus bei privatumo poreikį reguliuojame pagal save, taip pat šis langų dengimo būdas didiną erdvę tiek praktiškai, tiek vizualiai.