Filtruoti pagal

Spalvų grupė

Nepralaidūs šviesai roletai

Šviesos nepraleidžiantys roletai, dar vadinami blackout, šiuo metu tiesiog ant bangos. Šio tipo audinys naudojamas įvairiems langų uždengimo gaminiams, nes pagamintas iš trijų sluoksnių, pro kuriuos beveik visai neprasiskverbia šviesa, gal tik kokie 10 procentų. Tokie blackout roletai – tai privatumas ir komfortas.

Iš šviesai nepralaidaus audinio pagaminti roletai stilingi, juos lengva eksploatuoti ir prižiūrėti, jie tikrai puikiai tarnauja, kai prireikia ne tik vakare, bet ir dieną užtemdyti patalpą.

Šviesos nepraleidžiantis audinys gaminamas iš sintetinio pluošto, yra nekenksmingas, nesukelia alergijos ir ilgaamžis. Iš jo pagaminti balckout roletai ne tik apsaugo patalpas nuo saulės ir dienos šviesos, bet ir nuo gatvės triukšmo, žiemą – nuo dvelkiančio šalčio, vasarą – nuo kaitros. Šviesos nepraleidžiantys roletai atrodo estetiškai, jie patvarūs ir nepraranda savo pirmykštės formos. Net jei roleto audinio kraštai neapsiūti, jie nerykšta, nesibanguoja, be to, gaminys nedegus, nes impregnuotas specialia medžiaga, jis gali tik lydytis. Iš tokio audinio pagamintus roletus lengva prižiūrėti, nes jie netraukia dulkių, todėl užtenka tik retkarčiais perbraukti drėgna šluoste. Bet jei jau kažkas atsitiko ir roletai pridulkėjo, juos galima paprasčiausiai išskalbti.

Nepralaidūs šviesai roletai puikiai dera gyvenamosiose patalpose, biuruose, konferencijų salėse, kavinėse, viešbučiuose ir pan.

Iš kur pirkėjui žinoti, kad tikrai jis perka blackout roletus, o ne šiaip gaminį iš storos medžiagos? Reikia audinį atsukti į langą ar kitą šviesos šaltinį ir pažiūrėti pro jį: audinys neturi prasišviesti. Ties kraštu, jei jis neapsiūtas, arba ties susiuvimo ar palenkimo siūle galima įžiūrėti tris audinio sluoksnius. Bet čia tik šiaip dėl bendro išprusimo, nes „Regilos“ salonuose galite būti tikri: Jūsų neapgaus.

Rasta 12 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)