Kuo ypatingi roletai?

Pastaruoju metu langų roletai yra vienas populiariausių langų uždengimo būdų. Jie ne tik pritemdo saulėtomis dienomis į patalpas sklindančią šviesą, bet ir saugo Jūsų privatumą. Roletai pakeitė užuolaidas ne tik gyvenamuosiuose kambariuose, bet ir įstiklintuose balkonuose, verandose, net jachtose. Žinoma, roletai nepamainomi tapo biuruose, viešosiose įstaigose ir kitur. Pagrindinis roletų privalumas – jie „nevagia“ erdvės ir naudingo ploto.

Kuo roletai pranašesni už užuolaidas?

Iš kokybiško audinio pagaminti roletai ilgai išsaugo savo spalvas ir formą, jie nedrėksta, jų neveikia temperatūrų svyravimai. Priešingai nei užuolaidos, jie netraukia ore skraidančių dulkių, nes yra padengti antistatinių savybių turinčia medžiaga.

Roletų priežiūra

Roletų nereikia skalbti, užtenka kartais nušluostyti drėgna šluoste arba nusiurbti dulkių siurbliu.

roletai kambarys
Roletai iš arčiau

Klasikiniai (Tradiciniai) roletai

Vienas populiariausių šiuolaikiško interjero sprendimo variantų. Tai laisvai kabantis audinys, kuris lango viršuje susukamas į volelį. Šie langų uždengimai yra labai paprastos konstrukcijos, volelis tvirtinamas dviem laikikliais. Roletai gali būti montuojami prie lango rėmo, virš lango nišos arba tvirtinami prie lubų. Tai vienas didžiausių klasikinių roletų privalumų. Kitas privalumas – paprastas valdymas: audinys pakeliamas ir nuleidžiamas grandinėle arba sukama rankenėle. Tačiau galima sumontuoti ir šiuolaikinę distancinę valdymo sistemą.

Ne mažiau svarbus dalykas – roletų kaina. Klasikiniai roletai kainuoja žymiai mažiau nei kasetiniai.

*Audinių atspalviai realybėje gali šiek tiek skirtis, siekiant to išvengti – kviečiame juos iš arčiau apžiūrėti „Regilos“ salonuose

Peržiūrėti visus

Roletų audiniai

Roletams tinka bet koks audinys – nuo lengvo permatomo iki tankaus ir sunkaus. Klientui pageidaujant galima pagaminti ir labai plačius, ir labai siaurus roletus.

Namuose, kur mažiau erdvės, roletai yra praktiškesnis sprendimas nei užuolaidos. Užuolaidos ne tik užima erdvėje šiek tiek vietos, bet reikalauja tam tikro baldų išdėstymo. Tinkamai parinkti roletai, pavyzdžiui, įmontuoti į lango nišą, vizualiai netgi padidina patalpos erdvę. Dar vienas roletų pliusas, jie neliečia žemės, tad mažiau dulką, nevilioja augintinių pagaląsti savo nagučius bei žaisdami nekliudo vaikai.

Jei ketinate atnaujinti gyvenamųjų patalpų, biurų, konferencijų salių interjerą, užsukite į „Regilos“ salonus, kur specialistai Jums ne tik parodys mūsų turimą prekių asortimentą, bet ir padės išsirinkti geriausią variantą. Nevarkite namie patys, atvykę roletų meistrai greitai ir kokybiškai sumontuos Jūsų naujuosius pirkinius.

Šviesai nepralaidūs roletai

Šviesos nepraleidžiantys roletai, dar vadinami blackout, šiuo metu tiesiog ant bangos. Šio tipo audinys naudojamas įvairiems langų uždengimo gaminiams, nes pagamintas iš trijų sluoksnių, pro kuriuos beveik neprasiskverbia šviesa (prasiskverbia iki 10% šviesos). Tokie blackout roletai – tai privatumas ir komfortas.
Iš šviesai nepralaidaus audinio pagaminti roletai stilingi, juos lengva eksploatuoti ir prižiūrėti, jie tikrai puikiai tarnauja, kai prireikia ne tik vakare, bet ir dieną užtemdyti patalpą.

Šviesai nepralaidūs roletai
Šviesai nepralaidūs roletai

Audinys

Šviesos nepraleidžiantis audinys gaminamas iš sintetinio pluošto, yra nekenksmingas, nesukelia alergijos ir ilgaamžis. Iš jo pagaminti balckout roletai ne tik apsaugo patalpas nuo saulės ir dienos šviesos, bet ir nuo gatvės triukšmo, žiemą – nuo dvelkiančio šalčio, vasarą – nuo kaitros. Šviesos nepraleidžiantys roletai atrodo estetiškai, jie patvarūs ir nepraranda savo pirmykštės formos. Net jei roleto audinio kraštai neapsiūti, jie nerykšta, nesibanguoja, be to, gaminys nedegus, nes impregnuotas specialia medžiaga, jis gali tik lydytis. Iš tokio audinio pagamintus roletus lengva prižiūrėti, jie netraukia dulkių, todėl užtenka tik retkarčiais perbraukti drėgna šluoste, o išpurvinus stipriau – šviesai nepralaidžius roletus galima tiesiog išskalbti.

Nepralaidūs šviesai roletai puikiai dera gyvenamosiose patalpose, biuruose, konferencijų salėse, kavinėse, viešbučiuose ir pan.

Iš kur pirkėjui žinoti, kad tikrai jis perka blackout roletus, o ne šiaip gaminį iš storos medžiagos? Reikia audinį atsukti į langą ar kitą šviesos šaltinį ir pažiūrėti pro jį: audinys neturi prasišviesti. Ties kraštu, jei jis neapsiūtas, arba ties susiuvimo ar palenkimo siūle galima įžiūrėti tris audinio sluoksnius.

*Audinių atspalviai realybėje gali šiek tiek skirtis, siekiant to išvengti – kviečiame juos iš arčiau apžiūrėti „Regilos“ salonuose

peržiūrėti visus

Roletai plastikiniams langams ir jų montavimas

Daugumai žmonių patinka prie lango prigludę roletai, tačiau abejonių kelia mintis, kad teks gręžti rėmą su metalo konstrukcija, vadinasi, teks kviestis meistrus. Tačiau gamintojai šiuo metu gali pirkėjams pasiūlyti tokias technologijas, kad jiems tikrai nereikės samdyti meistro. Susimontuoti roletus ant plastikinio lango patiems tapo visai paprasta.

Pirmiausia reikia apsispręsti, kaip bus montuojamas roletas. Jei norite uždengti plastikinį langą ir sutaupyti vietos ant palangės, labiausiai tiks specialūs roletai plastikiniams langams. Jų kasetė su susuktu audiniu visai nesunkiai pritvirtinama viršutinėje lango dalyje. Bet galima rinktis ir apatinę dalį, tada roletas vyniosis iš apačios į viršų.

roletai miegamasis
roltai vonioje

Priklausomai nuo to, kokios patalpos langus ketiname uždengti, priklausys audinio spalva, tekstūra, šviesos pralaidumas ir pan. Galima rinktis dvigubus roletus iš skirtingo audinio, kai derinamas dieninis ir naktinis uždengimas. Jei langai pietų pusėje ir vasarą patalpos įkaistą, būtini roletai nuo saulės. Galima rinktis audinį su permatomu metalizuotu paviršiumi iš lauko pusės. Saulės spinduliai atsimuš nuo blizgaus paviršiaus ir patalpa liks vėsi. Tokie roletai labai tinka darbo kabinetuose – nereikės kondicionavimo.

Kitas žingsnis – reikia tiksliai išsimatuoti langą, kurį norėsite uždengti. Rekomenduojame pasikviesti specialistą į namus arba užeiti į „Regilos“ saloną – paaiškinsime, kaip teisingai išsimatuoti. Kartais klientas išsimatavęs savo langus ateina su nuotraukomis iš interneto, kad parodytų, kokių spalvų ir atspalvių roletų pageidautų. Kitas, negalėdamas apsispręsti, nufotografuoja savo interjerą ir tikisi patarimo. Abiem atvejais savo klientams galime patarti, rekomenduoti ir pagaminti tokius roletus, kokių jie pageidaus.

Kokius Roletus pasirinkti? Pasisemkite idėjų

Roletų rūšys

pranašesni už užuolaidas, nes jie neužima erdvės, nedrėksta, išlieka geros kokybės, todėl tinka vonios kambariui. Be abejo, juos galima montuoti ir žiemą nešildomose patalpose (lauko virtuvėse, vasarnamiuose).

mėgstantiems įvairovę. Vienspalvius lengviau derinti prie interjero, tačiau margi roletai visada atrodys žaismingiau ir suteiks kambariui žavesio.

  • Ofisui puikiai tinkantys iš specialaus Screen audinio pagaminti roletai suteiks jaukumo, saugos nuo įkyrių saulės spindulių. Tokie roletai nepakeičiami ten, kur dirbama prie kompiuterių, naudojama multimedija, konferencijų salėse.

pagaminti iš glasgard audinio, kurio išorinė pusė padengta specialia atspindinčia medžiaga.  Iš gatvės langai atrodo uždengti, o iš vidaus matomas vaizdas lauke. Patalpoje jauku, šviesu ir netrukdo saulės spinduliai.

tarsi dieninės užuolaidos. Jie neužgožia lauko vaizdo, apsaugo nuo akinančių saulės spindulių, į patalpą patenka jauki išsklaidyta šviesa. Tiek iš lauko, tiek iš vidaus langas su skaidriais roletais atrodo labai estetiškai.

populiariausi ekonominės klasės roletai. Jie tinka ir namams, ir biurams. Tekstūruoti roletai nebrangūs, tačiau tikrai kokybiški. Juos įsigyja tie, kurie moka taupyti, vertina grožį ir paprastumą.

turbūt populiariausi iš visų roletų, nes juos lengva pritaikyti prie interjero. Vienspalvių roletų audinys pagamintas iš kokybiškų medžiagų, neblunka, nesibanguoja ir langai atrodo nepriekaištingai.

Geriausi roletų pasiūlymai